הוצאות אחרונות עבור באטל רויאל

באטל רויאל / Battle Royal


באטל רויאל / Battle Royal שמות נוספים: バトル・ロワイアル
מספר פרקים: 1
תאריך שידור: 2000-12-16
מידע נוסף:
בשנת 1999 יצא לאור ביפן 'באטל רויאל', רב המכר מעורר המחלוקת של קושון טאקאמי. קצת יותר משנה אחת שוחרר לאקרנים העיבוד הקולנועי לספר, אותו ביים קינג'י פוקסאקו(ז"ל).
במציאות בה יפן היא מדינת פשע ומערכת החינוך על סף קריסה מוחלטת, עובר חוק חדש שמהווה סוג של פיתרון למצב הקשה- חוק ה-BR, באטל רויאל.
שויה נאנאהארה(טאסטסויה פוג'יווארה, לייט בלייב אקשן של "דת' נוט"), נער יתום הלומד בכיתה ט', מנסה לנהל במציאות כזו חיי יום-יום פשוטים ורגילים. הוא יוצא לטיול שנתי יחד עם חבריו לכיתה במחשבה שמדובר בסתם עוד טיול רגיל, עד שהוא מוצא את עצמו באי מבודד, עם קולר מתכת משונה סביב צווארו.
במהרה מתברר כי כיתתו של שויה נבחרה ליישם את החוק החדש, וכעת הוא וחבריו נאלצים לקחת חלק במשחק אכזרי במיוחד. המטרה- להרוג זה את זה. המנצח - האחרון ששורד. האחראי על המשחק הוא קיטאנו(ביט טאקאשי, "זאטואיצ'י", "אחי"), מורה לשעבר של הכיתה אשר היה המחנך שלה בכיתה ז'.
מרגע היציאה לדרך נאלצים תלמידי הכיתה להתמודד עם מצב חדש ומעוות, בו הם יכולים להיהרג בכל רגע נתון. אל המשימה מצטרפים גם שני "תלמידי מעבר" מסתוריים, שנראים הרבה פחות מפוחדים והרבה יותר אכזריים מהם. הסרט מציג את תגובותיהן השונות של התלמידים בסיטואציה כל כך בלתי- שגרתית, והתוצאות בכל מקרה מפתיעות וחזקות. לאורך הסרט אנו לומדים להכיר את הסיפורים שמביאים איתם תלמידי הכיתה ואת המצוקות והפגיעות של כל אחד מהם. בין הסיפורים מקשר סיפורם של שויה וידידתו, נוריקו נאקאגאווה(אקי מאאדה), אשר משוטטים באי ומשתדלים להימנע מלהרוג או להיהרג.
מה יהיו תוצאותיו של המשחק המזעזע? האם ישנה דרך לעבור על החוקים ולשרוד את המשחק ללא רצח חבריך? ומיהם אותם תלמידי מעבר מסתוריים? כל זאת ועוד תוכלו לגלות לאחר שתסיימו לצפות בסרט. לא מומלץ לבעלי לב חלש ורגישים לדם, זוועות ואנשים עם גרזן בגולגולת.

קבוצות פאנסאב


אין פרוייקטים


רשימת טורנטים


תאריך סידור יורד שם בעברית / שם באנגלית קבוצה גודל משתפים מורידים
30-05-2009 הורדהבאטל רויאל / Battle Royal - לייב-אקשן Conor-Subs 1.02GB 0 0

עמוד 1 מתוך 1